Odwiedziny u najstarszych Członków Koła PZN Opole Powiat

Dnia 1 marca 2018 r. o godzinie 8.00 wyruszyliśmy w odwiedziny do Reginy Feliks w Sczedrzyku, Józefy Garbowskiej w Grodźcu, Weroniki Sochy i Marii Góreckiej w Ozimku oraz do Mariana Olczyka w Falmirowicach. Dnia 5 br. o godzinie 8.00 wyruszyliśmy w odwiedziny do Pani Marianny Kierat w Murowie, która przyjęła nas bardzo serdecznie, następnie chcieliśmy odwiedzić Panią Helenę Żmudę, która przebywa w DPS w Opolu ale ze względu na panującą grypę nie było to możliwe, odwiedziny odbędą się w późniejszym terminie.

Dnia 6 marca br. o godzinie 8.00 wyruszyliśmy w odwiedziny do Anny Żur w Źlinicach Małych, Rozwity Klosy w Ochodzach, Marty Koszyk w Polskiej Nowej Wsi oraz do Marii Palmer, która przebywa w DPS w Opolu.

Dnia 14 marca br. o godzinie 8.00 odwiedziliśmy kolejnych członków: Mirosława Krupę z Michałówka, Danutę Wojnar z Grodźca, Leokadię Kozłowską z Niemodlina, Stanisława Luberę z Tułowic, Józefa Pilarskiego z Dąbrowy oraz Pawła Gonsiora z Chróściny.

Odwiedzeni mogli opłacić składki, porozmawiać o pracy Koła i o swoich problemach. Otrzymali od Zarządu drobne upominki i cieszyli się z odwiedzin. Odwiedzający to Reanta Nowara, Tadeusz Kolbusz, Halina Kurek, Stanisław Jurkowski oraz Antoni Lewek i Czesław Grabarz, którzy służyli środkiem transportu za co im dziękujemy.

Wizyta u najstarszych Członków Koła PZN Opole Powiat


dyrektor