Dzień Kobiet w Kole PZN Kędzierzyn-Koźle

Tradycyjnie, co roku, Zarząd naszego Koła zaprasza panie na spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Spotkanie okolicznościowe odbyło się w sobotę, 9 marca w siedzibie Koła o godz.11. To dzień, w którym panie świętują, a panowie pracują. W naszym Zarządzie mamy trzech panów, więc musieli się postarać, by ten dzień był dla pań miły. Wiceprezes, Jerzy Słowik, w imieniu „męskiej” części Zarządu przywitał przybyłe panie i złożył ogólnie życzenia: zdrowia, szczęścia i wszystkiego co najlepsze, a potem panowie zaśpiewali nam sto lat. Następnie panowie wręczali paniom bukiety tulipanów, składając indywidualnie życzenia. Pierwsze życzenia skierowane były do najstarszej seniorki Koła, 95-letniej pani Natalii, a drugie do najmłodszej uczestniczki imprezy 16-letniej Natalki. Po złożeniu życzeń i wręczeniu wszystkim paniom bukietów zaprosiliśmy na poczęstunek: kawę i ciasta. Oczywiście wywiązały się rozmowy, było gwarnie i wesoło. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Korzystając z okazji, że zebrało się liczne grono Członków, przypomnieliśmy o wyjściu do kina i o odpisie 1% z podatku dla naszego Koła.


dyrektor