I miejsce w głosowaniu internetowym w konkursie “Niepozorny 1%” – podziękowanie za wsparcie i głosy

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy!

Głosowanie internetowe w konkursie „Niepozorny 1%” dobiegło końca. Wzięło w nim udział 14 stowarzyszeń i organizacji pozarządowych z Opola. Film konkursowy, przygotowane przez Polski Związek Niewidomych Okręg Opolski, zdobył ponad 750 głosów (facebookowych „lajków”)! Wynik ten pozwolił nam zająć PIERWSZE miejsce. Udało się zatem powtórzyć nas sukces z ubiegłego roku. Jesteśmy bardzo dumni z uzyskanego wyniku, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że uzyskanie ponad 750 głosów nie byłoby możliwe bez wsparcia życzliwych nam osób. W tym miejscu chcielibyśmy przede wszystkim serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wsparli nas udostępniając na swoich profilach nasz post konkursowy oraz oddali na nas swój głos w konkursie.

Szanowni Państwo, nie sposób tutaj wymienić Was wszystkich. Post konkursowy z funpage’a naszej Organizacji miał ponad 200 udostępnień. Liczne udostępnialiście też post z profili pracowników biura naszego Okręgu oraz profili innych osób. Dodajmy jeszcze do tego, ze przecież Wasi znajomi też udostępniali nasz post. Niektórych osób nie możemy jednak pominąć. Na tej długiej liście naszych Przyjaciół szczególnie chciałbym wyróżnić trzech nauczycieli: Tomasza Śniadeckiego (Szkoła Podstawowa nr 4 w Namysłowie); Dariusza Rybaka, (Zespół Szkół Mechanicznych i Zespół Szkół Specjalnych w Namysłowie) oraz Bartosza Medyka (Zespół Szkół Mechanicznych w Namysłowie), których pomocy zawdzięczamy sporą ilość zdobytych „lajków”. Naszą akcję wsparło tez kilka szkół z terenu całego województwa opolskiego, którym serdecznie dziękujemy. Szczególna wdzięczność należy się również: Elżbiecie Kowalskiej i Danucie Gmur z Olesna, Ewie Schmidt i Mariuszowi Mazurkiewiczowi z Krapkowic, Wiesławowi Witkowskiemu ze Strzegomia i wielu, wielu innym, niezawodnym Przyjaciołom Niewidomych!

Nie możemy też pominąć zaangażowania środowiska osób niewidomych i słabo widzących w naszą akcję. Szczególne podziękowania za pomoc kierujemy do Instytutu Tyflologicznego PZN oraz Okręgów PZN: Dolnośląskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego oraz Zachodniopomorskiego. Dziękujemy również Kołom terenowym PZN w Bydgoszczy, Pile oraz Tarnowie, jak również Warsztatom Terapii Zajęciowej w Radomiu (działające przy Polskim Związku Niewidomych Okręg Mazowiecki). Oczywiście, dziękujemy również za zaangażowanie w całą akcję wszystkim Prezesom Kół terenowych naszego Okręgu.

Kończąc chcielibyśmy też serdecznie podziękować Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola oraz opolskiemu serwisowi informacyjnemu www.24Opole.pl za organizację konkursu. Świetny pomysł! Mamy nadzieję, że tego typu konkursy dla stowarzyszeń i organizacji pozarządowych będą przez Państwa częściej organizowane. Podziękowania składamy wreszcie wszystkim opolskim organizacjom i stowarzyszeniom, które wystartowały w konkursie „Niepozorny 1%”. Dziękujemy Wam przede wszystkim za emocjonującą rywalizację oraz serdecznie gratulujemy każdego zdobytego głosu, bo sami wiemy, że to wcale nie było takie proste i wymagało bardzo dużo pracy i zaangażowania.

Szanowni Państwo, Drodzy nasi Przyjaciele i Sympatycy – jeszcze raz BARDZO serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie i za każdy głos! Wybaczcie, że nie wymieniamy Was tutaj wszystkich, ale o Waszym wsparciu na pewno będziemy pamiętać, a Wy pamiętajcie o nas za rok, bo z pewnością ponownie będziemy startować w konkursie „Niepozorny 1%”.

Serdecznie pozdrawiamy!!!


dyrektor