Członkinie Koła PZN Kędzierzyn-Koźle na koncercie z okazji Dnia Kobiet

Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle, Pani Sabina Nowosielska i Starosta Powiatu, Pani Małgorzata Tudaj, zaprosiły mieszkanki Kędzierzyna-Koźla na koncert z okazji Dnia Kobiet. To już trzeci taki koncert, wyjątkowy, niezapomniany, dedykowany kobietom, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zaproszenia rozchodzą się błyskawicznie. Na pierwsze dwa koncerty nie udało nam się zdobyć wejściówek.  Zmobilizowaliśmy się i jak to się mówi trzymaliśmy rękę na pulsie, aby nie przegapić momentu, gdy będą rozdawane zaproszenia. W tym roku udało się nam dostać 11 biletów. Podarowaliśmy je paniom, które aktywnie włączają się w działalność Koła.
Impreza kulturalna odbyła się 9 marca w hotelu „SOLIDARIS”.W holu hotelowym były stoiska firm kosmetycznych. Można było skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i porad kosmetycznych. Było też stoisko z literaturą kobiecą, przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, a przy wejściu na salę stali siatkarze Zaksy i częstowali panie cukierkami czekoladowymi.
Władzę w naszym mieście sprawują kobiety i One przywitały przybyłe panie, a potem koncert poprowadził Adam Lecybil ze Starostwa Powiatowego. Najpierw zobaczyliśmy krótki, zabawny film i wysłuchaliśmy piosenki w wykonaniu „chłopców z gitarą”. W skład zespołu weszli: wiceprezydenci Wojciech Jagiełło, Artur Matuszczak i dyrektor MOK Piotr Gabrysz. Następnie fragmenty książki Adama Hanuszkiewicza  pt. „Kobieto! Boski diable” przeczytała Krystyna Kołodziejczyk-Szyszko. Na koniec wieczoru wystąpiła Danuta Stankiewicz z zespołem „Poznakowski Band”, wciągając do wspólnego śpiewania najpierw Panią Prezydent, a potem całą salę. To był naprawdę bardzo miły wieczór.

Koncert z okazji Dnia Kobiet - Kędzierzyn-Koźle


dyrektor